KONST / Litografier / Färglitografi 15042002
nr 1504 2002
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Segelbåt. Signerad, färglitografi, numrerad 34/220. Bildmått: 54x47 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:20:30
15/11 18:31:51
21 nov